چگونه از فیلم های دوربین مدار بسته خود محافظت کنیم؟

چگونه از فیلم های دوربین مدار بسته خود محافظت کنیم؟

وقتی سیستم‌های دوربین مدار بسته را در خانه یا محل‌کار خود نصب می کنید ، امیدوارید که به آسانی آسیب نبینند یا به سرقت نروند. همین را می‌توان در مورد فیلم‌های دوربین مداربسته ضبط و ذخیره شده نیز گفت.

 

چندین مورد وجود دارد که می توانید برای محافظت فیلم های دوربین مدار بسته خود انجام دهید که کار دشواری نیست.

 

رمزهای عبور خود را تغییر دهید

هرگز ارزش داشتن رمز عبور قوی را دست کم نگیرید. اما عاقلانه است که هرگز رمز عبور قوی را به صورتی انتخاب نکنید که فراموش کنید. بهترین راه برای اطمینان از اینکه رمز عبور شما غیر قابل دستیابی باشد تغییر منظم آن است. تغییر منظم رمز عبور می تواند اولین قدم موثر برای محافظت از فیلم دوربین مدار بسته شما باشد.

توجه داشته باشید که از هیچ اطلاعات شخصی در گذرواژه یا پسورد خود استفاده نکنید که دیگران بتوانند به راحتی حدس بزنند.حتما از ترکیب حروف ، اعداد و کاراکترهای خاص برای پسورد دستگاه ضبط DVR یا NVR خود استفاده کنید که می تواند موثرترین راه برای اطمینان از قوی بودن رمز عبور شما و حدس زدن آن بسیار دشوار باشد.

 

به روز باشید

از نرم افزار سیستم دوربین مدار بسته خود محافظت کنید و اطلاعات ان را در اختیار کسی نگذارید که این‌کار شما در محافظت از فیلم های شخصی شما بسیار حیاتی است. با قدیمی شدن نرم افزار های دستگاه DVR یا NVR ، آسیب پذیری انها می توانند بیشتر شوند. اطلاعات مربوط به سیستم های قدیمی ممکن است لو بروند و شناخته شوند ، بنابراین سیستم دوربین مدار بسته خود را تا آنجا که می توانید بروز نگه دارید.

اگر از سیستم انتقال تصویر روی موبایل،لپتاپ و یا کامپیوتر استفاده میکنید سعی کنید از اخرین نسخه نرم افزار برای انتقال تصویر استفاده کنید.

 

خطرات غیر ضروری

ایا ظهور ذخیره سازی ابری یک راه حل خوب و راحت برای سیستم های مداربسته میباشد؟؟ ذخیره سازی ابری همیشه بهترین گزینه برای ذخیره اطلاعات مهم و شخصی نیست. با اجازه دادن به فیلم های امنیتی خود برای دسترسی به ابر ، ممکن است خطرات متعددی را برای شما بوجود بیاورد. فیلم های شما ممکن است در برابر هک شدن اطلاعات تجاری یا شخصی شما آسیب پذیرتر شوند.

 

اطمینان از دسترسی تعداد بسیار کمی از افراد به فیلم‌های ذخیره شده و دستگاه رکوردر میتواند امنیت ضبط ها را به شدت افزایش دهد. شما همیشه باید کنترل کنید که چه کسی می تواند فیلم‌های ضبط شده را ببیند و مطمئن شوید که سیستم فقط برای هدفی که برای آن در نظر گرفته شده است استفاده می شود.

 

در حالی که اکثریت قریب به اتفاق مردم از سیستم های دوربین مدار بسته خود به صورت فیزیکی محافظت می کنند ، بسیار مهم است که در این بین از فیلم های امنیتی خود غافل نشوید. محافظت از فیلم های شما بسیار مهم است ، اما قبل از نصب دوربین مدار بسته ، باید مطمئن شوید که مناسب ترین دوربین برای نیازهای شما چیست؟؟

 

برای انتخاب بهترین دوربین مداربسته و نحوه صحیح نگهداری از ان میتوانید از مشاوران فنی ما استفاده کنید و با ما تماس بگیرید.

 

آیا شما از موارد گفته شده برای حفظ فیلم دوربین های مداربسته استفاده میکنید؟ ایا تا به حال از سهل انگاری در نگهداری دوربین مداربسته اسیب دیده اید؟ از نظر شما بهترین راه برای محافظت از فیلم‌ها چیست؟  لطفاً نظرها و پیشنهادهای خود را با ما و سایر همراهان ایمن کالا در زیر همین پست به اشتراک بگذارید.

مجتبی شکیبا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *