چگونه از دوربین مدار بسته خود حداکثر استفاده را ببرید؟؟

چگونه از دوربین مدار بسته خود حداکثر استفاده را ببرید؟؟

از دوربین مدار بسته خود حداکثر استفاده را ببرید – مواردی که ممکن است به آن توجه نکرده باشید

مزایای نصب سیستم دوربین مدار بسته فراوان است ، اما با توجه به این نکات مفید می توانید بهره‌وری دوربین های مدار بسته خود را تا حد زیادی افزایش دهید. این لیست از مواردی تشکیل شده است که اغلب نادیده گرفته می شوند، اما همه آنها در استفاده بهینه و حداکثری از سیستم نظارتی به شما کمک می کنند.

 

دوربین ها را تمیز کنید

دوربین های خود را تمیز نگه دارید. دوربین های کثیف و دارای گرد و غبار خوب عمل نمی کنند و به مجرمان نشان میدهد که شما امنیت خانه خود را جدی نمی گیرید. در صورت لکه دار و کثیف شدن دوربین شما ، مطمئناً فیلم شما آسیب می بیند و شناسایی هرگونه خرابکار یا سارق می تواند دشوار شود. زمان کمی برای تمیز کردن دوربین ها لازم است و عدم انجام این کار می تواند نتایج بسیار مضر را به همراه داشته باشد ، بنابراین تمیز کردن دوربین ها قطعاً چیزی نیست که نادیده گرفته شود.

 

نصب علائم

نصب علائم هشدار دهنده دوربین مدار بسته یکی از بخشهای بارز و در عین حال رایج در نصب سیستم دوربین مدار بسته است که نادیده گرفته می شود. این باعث می شود سارقان و خرابکاران بالقوه متوجه شوند که شما دوربین های مدار بسته فعال دارید و به تنهایی به عنوان یک عامل بازدارنده عمل می کند. همچنین ، ظاهر حرفه ای تابلوها کیفیت دوربین های شما را نشان می دهد و به سارقان نشان می دهد که منزل شما از سیستم امنیتی بالایی برخوردار است. در برخی موارد ، داشتن علامتی که در آن دوربین های مدار بسته وجود دارد ، یک الزام قانونی است.

 

نصب چراغ های سنسور دار

چراغ های سنسور‌دار همراه خوبی برای دوربین های مدار بسته هستند. نصب چراغی که هنگام تشخیص حرکت به طور خودکار روشن می شود یک عامل بازدارنده عالی است و نور مناسبی را برای دوربین های مدار بسته شما فراهم می کند. علاوه بر این ، واکنش طبیعی بسیاری از افراد هنگام روشن شدن یکی از این چراغ ها این است که در جهت منبع نور نگاه کنند ، که اگر در کنار دوربین شما نصب شود ، احتمال اینکه دوربین شما متخلفان را تشخیص دهد ، افزایش میابد. علاوه بر اینکه به دوربین اجازه می دهد مجرم را ببیند ، به مجرم اجازه می دهد تا دوربین مدار بسته را ببیند که به اندازه کافی بازدارنده است تا فرد سارق را از ادامه سرقت منصرف کند.

 

تاریخ و زمان صحیح

در مواردی که فیلم دوربین مدار بسته شما به عنوان شواهد مورد نیاز است ، ضروری است که ضبط شما تاریخ و زمان مناسب را ارائه دهد. تاریخ و زمان می تواند به دلایل مختلف مانند قطع برق بهم بریزد و نادرست باشد ، بنابراین مرتبا اطمینان حاصل کنید که درست هستند.

 

دوربین های مدار بسته و سیستم های امنیتی مزایای زیادی دارند و تشخیص مجرمان و سارقان را اسان و سند خوبی برای ارایه به دادگاه میباشد، به همین دلیل است که باید از انها محافظت کنید. به سادگی با تمیز نگه داشتن آنها و نصب علایم هشدار دهنده باعث آگاه ساختن سارقان بالقوه که مورد پیگیری قرار میگیرند، برای به حداکثر رساندن موارد بازدارنده ای که باید برای آن تلاش کنید بسیار مفید است ، زیرا بهتر است جلوی یک جنایت را بگیرید تا اینکه مجبور باشید از دوربین خود استفاده کنید.اینها نکات ساده ای هستند اما می توانند تفاوت بزرگی ایجاد کنند و از دوربین مدار بسته خود حداکثر استفاده را ببرید ، بنابراین هنگام نصب سیستم دوربین مدار بسته خانگی آنها را در نظر داشته باشید.

 

آیا تاکنون به این نکات ریز دقت کرده‌ بودید؟ شما چه نکاتی برای بهره وری بیشتر از دوربین مدار بسته می‌دانید؟ لطفاً نظرها و پیشنهادهای خود را با ما و همراهان ایمن کالا در زیر همین پست به اشتراک بگذارید.

مجتبی شکیبا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *