ارسال سریع اکسپرس

ارسال سریع اکسپرس

ارسال سریع اکسپرس

ما اطمینان خاطر داریم که شما حساسیت خاصی برای نحوه ارسال و شرایط تحویل کالای خود دارید لذا این حساسیت را نیز ما در روش ارسال سریع اکسپرس خود اعمال می کنیم. مجموعه فروشگاه اینرنتی ایمن کالا بوسیله اتوماسیون بسیار پیشرفته ارسال، تجربه یک خرید اینترنتی فوق العاده را به شما تضمین می کند.

روش ارسال کالا از شرکت ایمن کالا به 5 طریق صورت می پذیرد  :

محدوده خارج از شهر تهران

پست جمهوری اسلامی

ارسال سریع اکسپرس سفارش هایی که خارج از محدوده تهران میباشد از طریق پست اکسپرس و پست پیشتاز صورت می پذیرد . زمان تحویل سفارش مشتریان از طریق پست بسته به محدوده جغرافیایی و انتخاب نوع پست تقریبا 24 – 72 ساعت زمان می برد .

در مورد شرکت پست، از زمان تحویل به پست جمهوری اسلامی ایران حداکثر 2 تا 4 روز کاری طول خواهد کشید تا کالا به دست شما برسد. تیم لجستیک ما هر روز قبل از ساعت 13 عصر مرسولات را به پست تحویل خواهند داد. تیم خدمات مشتریان ایمن کالا کد رهگیری کالا را از طریق ایمیل و یا پیامک برای شما ارسال خواهند کرد و شما می توانید از طریق آدرس http://itemtracking.post.ir/ با وارد کردن کد رهگیری در هر زمان موقعیت مکانی کالای خود را پیگیری کنید.

تیپاکس 

شرکت خصوصی تیپاکس به منظور ارسال سریع اکسپرس برای مراکز استان و شهرهایی می باشد که دارای دفاتر تیپاکس هستند، میباشد.

ارسال اکسپرس از طریق تیپاکس

چاپار

شرکت خصوصی چاپار بمنظور ارسال برای شهرهایی میباشد که دارای دفاتر چاپار هستند، میباشد.

باربری

در صورتی که سفارش کالا به گونه ای باشد که دارای حجم زیاد و وزن سنگینی باشد تحویل از طریق باربری های مجاز صورت می پذیرد . تحویل سفارش به مشتری بستگی به محدوده جغرافیایی دارد . ممکن است 24 – 48 – 72 ساعت زمان ببرد .

پایانه

دستگاه هایی که از طریق ترمینال ارسال می شود توسط اتوبوس های ترمینال حمل شده و تحویل آن بستگی به زمان حرکت دارد .

برای مشتریان عزیز شهرستان، کالاهای سبک از طریق شرکت پست، شرکت تیپاکس، باربری های مجاز و یا دیگر همکاران ایمنکالا به دست شما خواهد رسید.ما شما را درگیر پیچیدگی های انتخاب شرکت حمل واسط نخواهیم کرد و بهترین انتخاب از نظر سرعت و صحت تحویل مرسوله را از طرف شما انجام خواهیم داد.

محدوده شهر تهران

پیک موتوری ( ویژه شهر تهران )

طبق این امکان مشتریان تهرانی میتوانند سفارشات خود را ثبت نموده و توسط پیک موتوری در کمتر از ۳ ساعت محصول خود را در محل انتخابی تحویل کالا دریافت نمایند . بدیهیست لازم است مراحل ثبت و سفارش کالا را در سایت بصورت کامل انجام دهید.

ارسال توسط پیک موتوری

نکته:

مشتریان عزیز فروشگاه اینترنتی ایمن کالا می بایست هرگونه تغییر تلفن و آدرس خود را به اطلاع سایت برسانند. بدیهی است در صورت اشکال در آدرس و تلفن و یا مبهم بودن آن که منجر به خلل در ارائه خدمات بهتر ایمن کالا به کاربران شود.

همچنین امکان ثبت لوکیشن هنگام ورود ادرس پستی فراهم شده است که با ثبت لوکیشن دقیق خود دیگر جای نگرانی وجود ندارد.

همچنین برای پیگیری مراحل ارسال کالای خود میتوانید از قسمت پیگیری سفارش با وارد کردن شماره سفارش خود از وضعیت فعلی ارسال کالای خود مطلع شوید.

ما همواره تلاش می کنیم که شما در کمترین زمان ممکن کالای خود را دریافت کنید. تیم خدمات مشتریان فروشگاه آنلاین ایمن کالا، قبل از ارسال کالا جهت هماهنگی و در صورت بروز هرگونه مشکل در زمان ارسال، با شما تماس خواهند گرفت.

در صورت هر گونه مشکل برای پیگیری مرسوله ها با شماره 66922626 داخلی 108 تماس حاصل فرمایید.

مجتبی شکیبا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *